Nezařazené

Kočárek jako láska na první pohled

Při výběru kočárku záleží na několika faktorech. Chcete kupovat každý kočárek samostatně, nebo dáte přednost dvoj, či dokonce trojkombinaci? A jak by měl vypadat? Pojďme se podívat na ty nejlepší z nejlepších.

TROJKOMBINACE

Pokud jste se rozhodli pro nejjednodušší řešení, a to tedy koupit si kočárek v kombinaci hluboké, ale i sportovní korby, a autosedačky navíc, bude pro vás ideální volbou kočárek Riko Qubus zelenazirafa.cz 2019. Jedná se o krásný a elegantní kočárek, který vás zaujme hliníkovou konstrukcí, která je lehká, ale kvalitní. Kočárek vás celkově vyjde na nějakých 13 369Kč, a to včetně tašky na pleny, nánožníků, pláštěnky, moskytiéry, ale i přebalovací podložky. A čím vás zaujme?

dítě v kočárku

  • hliníkový rám kočárku je pokrytý speciální galvanickou vrstvou, která má překrásnou titanovou barvu.
  • kočárek se snadno skládá díky inovativnímu systému skládání
  • nastavitelná opěrka zad v hluboké, i sportovní verzi
  • kočárek má bezpečnostní bariéru pro možnost naklápění do strany

HLUBOKÝ KOČÁREK

Pokud jste se rozhodli pořídit nejprve hluboký kočárek, a sportovní verzí se zabývat až později, ideální volbou pro vás bude Kunert Lazzio Premium. Jedná se o elegantní hluboký kočárek s možností volby barvy rámu, a to buď bílé, nebo zlaté. Díky odpružení kol je kočárek bezpečný i na náročnějších cestách, a chrání tak vaše dítě před zbytečnými otřesy. V ceně 7900Kč máte i tašku na pleny, kterou lze kdykoliv předělat na batoh, pláštěnku, moskytiéru, nánožník, ale i držák na pití a na mobil.

lidé s kočárky

SPORTOVNÍ KOČÁREK

Když budete později kupovat sportovní kočárek, měl by to být takový, se kterým se bude jezdit dobře rodičům, a ve kterém bude dítě v pohodlí a bezpečí. Jedničkou je pak rozhodně kočárek Cavoe Moi, který nabízí maximální komfort pro dítě, nastavitelnou polohu pro nohy, i pro záda, nízkou hmotnost, a skladnost, díky které se kočárek pohodlně vejde do kufru na cesty.