Nákupy

Jarní a velikonoční dekorace můžete poptávat v e-shopech po celý rok

Vánoční svátky jsou vždy jistým symbolem klidu a pohody, kdy zároveň nastává zimní http://www.prague.eu/cs/detail-akce/229/jiste-pane-premiere%3Fback%3D1 slunovrat, a slunce se již konečně začne na obloze objevovat v delších časových intervalech. Zima je však příliš dlouhá, a než slunce začne vykreslovat po obloze vyšší oblouk, a slunovrat se posune do jarní rovnodennosti, musíme si počkat ještě zhruba tři měsíce. S jarní rovnodenností bývají spojené i velikonoční svátky.

velikonoční dekorace

Zajíčci a vajíčka

K symbolům Velikonoc neodmyslitelně patří velikonoční zajíčci. Objevují se již několik týdnů před samotnými svátky v reklamních brožurách supermarketů, které nacházíme v poštovních schránkách, aby nám připomněli, že bychom měli věnovat pozornost přípravám na toto krásné období roku, na svátky jara, hojnosti a také jarní rovnodennosti. Jarní velikonoční dekorace jsou velmi pěknou připomínkou, že zima již konečně předává žezlo jaru, a že se můžeme těšit na radostnější chvíle, kdy lze konečně delší čas pobývat venku, a kdy již slunce nabírá sílu a zve nás na delší procházky.

symboly Velikonoc

K Velikonocům samozřejmě patří i pomlázky a malovaná vejce v podobě kraslic nebo vajec vařených, jimiž jsou obdarováváni koledníci. Symboly vajec a zajíčků vyjadřují vznik nového životního cyklu, symbolizují hojnost a plodnost a také radost ze života, protože z vajec se rodí malá kuřátka a malí zajíčci mohou poskakovat ve svěže zelené trávě.

Dekorativní předměty jsou v prodeji po celý rok

Výhodou internetového obchodu je nabízet zákazníkům jarní a velikonoční dekorace po celý rok, nemusíte tedy spoléhat na sezonní obchody, které zákazníky přilákají k právě aktuálním událostem, a kde například kolem Vánoc nebo na podzim stěží budete poptávat malované kraslice a další jarní symboly, jako jsou beránci, ptáčci, květiny či motýly. V e-shopech můžete jarní výzdobu opatřit kdykoli, můžete jí i darovat kreativním osobám, můžete ji předložit dětem, aby ji využily jako inspirativní předlohu k vlastní tvorbě a můžete se výzdobou inspirovat i sami.