Móda

Kogal Styl

Móda v Japonsku, může být zvláštní a podivná, někdy roztomilá a krásná, asi jako každá móda. Každý člověk si na ní udělá svůj vlastní názor. Lolita, Harakuju jako celková pouliční móda Japonska, Decora Kei, to vše jsou velice známé styly, které proudí do moderní doby z Japonska. Avšak je v tomto dlouhém listě stále mnoho, a mnoho dalších méně známých stylů. Jako je třeba Kogal módní Japonský styl. 

Kogal styl Děvče 2

Kogal, jako módní styl, se může zdát obyčejný, ale je to velice komplexní a styl, který se jako každý jiný vyvíjel dlouhá léta. Základem Kogal stylu, je jakákoliv japonská školní uniforma, samozřejmě i s malými úpravami, jako je třeba kratší sukně, ale uniforma sama o sobě, nesmí být přeplácaná, protože je celým základem tohoto stylu. Dále jsou v tomto stylu důležité školní polobotky, které by taky neměli být velice pře upravené. Normální je pro tento styl, mít obarvené vlasy, ne extrémně, ale dost na to, aby většinou velice výrazná barva byla vidět, dost na to, aby doplňovala celý outfit. Jako poslední a klíčoví element, jsou vysoké bílé ponožky, nebo podkolenky.

Kogal Styl Děvče

Ty spolu se školní uniformou, byli vždy jako takový, znak tohoto módního stylu. Ve stylu, můžou a nemusí být zahrnuté trošku více extravagantní módní doplňky, jako jsou třeba roztomilé batůžku, které mohou být klidně i inspirované lokálními kreslenými postavičkami, na batohu můžou být i klíčenky a přívěšky stejného rázu, nebo i jiné, hlavně musí být tak zvaně, roztomilé. Jako další, se mohou do tohoto stylu, považovat mobilní telefon, jako další módní doplněk. Ale když se podíváme trochu do minulosti, tento styl byl velice kontroverzní, protože jste nemohli patřit do této módní skupiny, pokud jste nebyli tmavší pleti. To už teď však, samozřejmě neplatí, a lidé se můžou volně přidávat do této módní skupiny, ať mají jakoukoliv plet.