Móda

Skvělá móda

Vždycky jsem měla hodně ráda boty a všelijaké módní doplňky. Jsem žena, tak to asi dokáže jistě každý pochopit. Hlavně ostatní ženy. Navíc jsem taky vyrůstala v rodině, kde si ženy opravdu na sebe dávaly záležet. Opravdu všechny ženy z naší rodiny chodily pravidelně ke kosmetičce a taky ke kadeřnici. A co teprve nakupování oblečení a dalších módních doplňků. Móda mě absolutně bavila. Taky jsem si kupovala různé módní časopisy. A největší náš úspěch byl, když jsem s maminkou a sestrou byla na módní přehlídce ve Francii. Musím říct, že to byl opravdu nezapomenutelný zážitek, na který pak nikdy nezapomenu.

Chci být stále upravená.

A byla tam taková atmosféra a vybraná společnost, že si to člověk ani nedokáže představit. A mně se to líbilo a já jenom doufám, že se tam ještě na nějakou módní přehlídku podívám znova. A byli jste už někdy na nějaké módní přehlídce? Já totiž moc lidí neznám, kteří by tam byli Třeba z mých blízkých tam vůbec nebyl nikdo. Ale to nevadí. Ráda si o té módní přehlídce stále povídám s mou sestrou, protože máme se stále o čem bavit. 

Móda je různá.

Protož se sestrou máme opravdu takové záliby, že se k sobě hodíme a vždycky si s něčím pomůžeme. Se sestrou a s maminkou si taky vycházíme vstříc. Protože otec od nás odešel, když jsem se sestrou byla malá, takže jsme si hodně rozuměly a jsem byly jsme tady jedna pro druhou. Opravdu jsme si pomáhaly ve všem. A nyní, když jsem dospělá, tak nakupujeme módní doplňky a další módu spolu. Je to opravdu zážitek, když si takhle matka a dcery rozumí. Je totiž bohužel dost rodin, kde si rodina mezi sebou nerozumí a mě je to pak hodně líto. Vždyť rodina je jenom jedna a myslím si, že by rodina spolu měla držet vždycky. Vždyť nákupy módních novinek se sestrou je boží! A baví vás taky nákupy? A co nakupujete nejraději? Já nejraději nakupuji samozřejmě boty a parfémy.