Krása

Krása podle internetu

Jistě znáte takové ty případy, kdy se mladé dívky ale někdy taky starší ženy chtějí podobat svému idolu. Říká se tomu influencer. Myslím si, že krása na internetu je opravdu pomíjivá tečka A taky můj názor je, že se mnou budete jistě souhlasit. Vždyť jen si vezmete, kolik je filtrů a aplikací, kterými si člověk může zkrášlit nejenom obličej, ale taky postavu a vlasy. Myslím si, že světové celebrity toho hodně využívají. Protože takové ty světové celebrity prodávají své výrobky anebo propagují různé výrobky jiných firem a tady platí, že krása prodává. Krásný chce být opravdu každý.

Přírodní krása matky a dítěte.

Takže pokud někdo vidí, že jeho oblíbený idol snídá nebo obědvá v té a té restauraci anebo nosí tu a tu kabelku, tak je jasné, že jeho následovatelé to budou chtít taky. Znám pár takových případů, které skončily opravdu katastrofálně. A já si myslím, že raději by takové následovatele měli navštívit psychologa nebo psychiatra, a ne následovat nějakou módní ikonu, která utrácí bez hlavy peníze.

Krása má mnoho podob.

Tedy utrácí. Myslím si, že ona právě ta změna celebrita ještě dostává od těch světových značek zaplaceno, že vůbec nosí jejich výrobky. Těm všem firmách se to vyplatí. Protože její následovatelé potom utrácí velké peníze, aby vypadaly jako jejich idol. Takže tady platí, že každý chce být krásný podle svého vzoru. Krása opravdu prodává a hraje v našem světě velkou a důležitou roli. Což je podle mého názoru velká škoda. Kolik je už bohužel případů, kdy některé mladé dívky, kterým ani nebylo dvacet let skončily pod kudlou chirurga, když chtěly vylepšit svůj vzhled. Stejně podle mého názoru tam chodí dívky a ženy úplně zbytečně. Kolikrát jde do ordinace plno krásných dívek, které změnu ani nepotřebují. jen ale chtějí vypadat jako jejich idol, celebrita, což si myslím, že je nereálné. Vždyť každý člověk má být originál.