Firmy

Moje taxislužba

Vždycky jsem se těšila, až budu mít auto a řidičský průkaz. Protože u nás v rodině měli všichni členové řidičský průkaz a auta. Taky nebylo nic zajímavého, že všichni měli takovou práci, ke které potřebovali auto. Například můj táta a taky děda byli řidiči taxislužby. A musím říct, že mě to opravdu moc zajímalo. Oni mi vždycky říkali, že během své práce potkají tolik lidí, že by si je ani nezapamatovali. Prý je to někdy docela ale taky obtížné. Zvláště, když třeba rozvážejí některé lidi, kteří jedou domů opilí. Někdy je to opravdu složité je dostat z taxíku. Anebo je taky někdy složité od nich brát peníze. Vemte si, že vezete třeba například zákazníka, který má v sobě skoro dvě promile alkoholu, a ještě k tomu je hodně agresivní. Je logické, že vám se to líbit nebude, ale i tak budete vyžadovat po něm peníze, které vám právem náleží. Přece nebudete vozit opilé lidi zadarmo.

Dlouhé jízdy mě baví.

A já jsem právě chtěla být taky taxikářka. Jenomže jsem prvně musela mít taky řidičské oprávnění a potom ještě dělat nějaké zkoušky, abych mohla být taxikářka. Tak jsem si vybrala autoškolu v Praze. Na autoškolu v Praze jsem dostala kontakt od mého strejdy, protože říkal, že autoškola v Praze opravdu nejlepší.

Průkaz už konečně mám.

Je jasné, že autoškol v Praze je opravdu mnoho a musela jsem si tedy vybrat nějakou kvalitní, která mi bude vyhovovat. A taky jsem byla ráda, když mi můj strejda taky doporučil, jaký druh autoškoly v Praze opravdu bude nejlepší. A když jsem dostala typ, tak jsem se na to ještě podívala na internetu, jestli to pravda. A byla jsem nadšená, když mi strejda autoškolu v Praze opravdu doporučil. Nyní už mám řidičský průkaz a teďka mě ještě čekají nějaké zkoušky, abych mohla dělat řidičku taxislužby. Doufám, že mi to všechno a konečně si splním sen, Myslím si, že nemám tak vysoké nároky na práci, vždyť je to jenom taxislužba. Navíc na autoškolu v Praze Autoskolaholesovice sázím všechnu svou důvěru.