Firmy

Sekejte bez námahy

Uvažujete nad tím, že využijete možnost nechat si posekat zahradu? V dnešní době si můžete najmout firmu, která tuto nevděčnou práci udělá za vás. Sekat trávu je potřeba pravidelně, aby byl pozemek hezky udržovaný, a nebyl zarostlý vším možným. Zahrady u domů kde lidé bydlí jsou často sekané pravidelně, ale ani zde to není 100%. Někdo má problém se zdravím, a tudíž potřebuje s údržbou pozemku pomoct. Někdy taky den dostatek času, a sekání není práce na pár minut. Záleží na typu a stavu pozemku, ale většinou to nějaký ten čas zabere.

sekání zahrady

Můžeme vám pomoct. Máme dostatek lidí, kteří umí posekat i nepoddajné křoviny. Dokážeme zbavit nejen zahrady letových dřevin a stromů včetně pařezů. Pouhé sekání trávy je pro nás velmi snadné, protože máme k dispozici jak křovinořezy a sekačky, tak další vybavení pro neprostupné pozemky. Nebyli jste na chatě celý rok a už teď víte, že bude potřeba prosekat se například divokými malinami? Práce je to velmi nepříjemná až bolestivá – a my ji můžeme udělat za vás.

Určitě vás zajímá, jaká je za sekání trávy cena. Ta se odvíjí od mnoha faktorů. Jedním z nich je velikost pozemku, jeho stav a dostupnost. Některé pozemky jsou velmi špatně přístupné, a to má samozřejmě vliv na výslednou cenu. Kalkulaci ceny provádíme vždy individuálně na základě osobní prohlídky pozemku. Pokud s cenou budete souhlasit, můžeme se pustit do práce. Naše stroje se postarají i o vaši zahradu či jakýkoliv jiný pozemek, který je potřeba upravit.

sekačka na trávu

Spolupracují s námi i města
Protože pozemků je všude spousta, najímají si nás díky kvalitě práce a férovým cenám i celá města. Můžeme provádět jak jednorázové práce, tak i pravidelnou údržbu. Pokud chcete svěřit své pozemky do něčích rukou, měly by to být ty naše. Umíme si poradit se vším, co na pozemku nechcete. Výsledkem bude krásný pozemek, který změníme k nepoznání.