Nákupy

Výčepní zařízení

Pamatuji si, když můj otec sháněl asi rok práci. Vůbec nemohl najít žádnou práci, protože měl pochroumané koleno a měl tři operace. Takže vím, že je opravdu složité najít si práci, Pokud jste nějak fyzicky pracovně omezený. Můj otec sice bere na to invalidní důchod, ale peníze mu samozřejmě nestačí. A tak otec řekl, že i kdyby mu peníze stačily, tak je zvyklý pracovat a být mezi lidmi. Takže by prý nevydržel sedět dlouho doma.

Kvalitní a čisté věci se cení.

Prý mu stačí dva tři týdny a už se mu nechce sedět doma a chtěl by mezi lidi. To otec sice má hodně kamarádů, se kterými by mohl kamarádit, ale k čemu by mu to bylo? Když by jeho kamarádi byli v práci, tak on by seděl doma? A čekal jenom na ně, až přijdu z práce? Opravdu by to byl takový zoufalý život. Takže otec si nakonec našel práci v jedné restauraci, kde čepuje pivo. Otec řekl, že je to taková mužská práce snů. I když jemu se tedy nedá moc věřit, tak jsem se překonala a věřila mu.

Pivo a alkohol je oblíbený.

Ukažte mi na chlapa, který nemá rád pivot. Myslím si, že každý muž má rád pivo anebo alespoň si vždycky příležitostně dá. Otec taky používá rád novinky a náhradní díly na všechno, co jen může opravit nebo se v něčem povrtat. Například náhradní díly na kohout celli. Myslím si, že je to docela skvělá pípa. Protože táta říkal, že náhradní díly kohout celli se vyplatí, protože se skvěle drží a taky má dlouhou výdrž. Prý se taky lehce udržuje. Já, abych se přiznala, tak jsem o náhradních dílech kohoutu celli slyšela úplně poprvé. Díky otci, ale vím, že je to součást výčepního zařízení k pivu. Nikdy by mě to ale nezajímalo, ale chci jít do té restaurace na brigádu, kde taky budu čepovat pivo, takže nějaké výčepní znalosti by se mi jistě moc hodily. O tatínek mi ty své znalosti a dovednosti jistě rád předá. Protože znám základy jako například náhradní díly na kohout Celli Gastroserver je pro mě docela důležité.