Nákupy

Oblíbené letní kousky na léto

Letní období si libuje v módní oblasti ve výrazných vzorech a mnoha barevných odstínech již mnoho sezón. A ono je to vlastně potřeba, po zimě, která je laděna spíše do konzervativnějších barevných odstínů a tmavých barev s jednoduchými vzory. Co si určitě pořídit do šatníku, protože takový kousek má velkou šanci stát se vaším letním oblíbencem? Na začátku je nutné podotknout, že v létě oceníte kousky z bavlny či lnu, které rozhodně nezpůsobí, že se budete nějak výrazněji potit právě kvůli špatnému materiálu oblečení. Dobré je také sáhnout po pohodlných střizích, pokud možno dát průchod svému barevnému já a pustit se do výběru samotného šatníku.

Žena na mostu

Prvním tipem a sázkou na jistotu jsou v létě rozhodně šaty. Šaty využijete vždy a všude, v závislosti na jejich stylu a střihu je můžete nosit jak do práce v kanceláři, tak na letní odpoledne u bazénu. Zoufat nemusí ani ženy kypřejších tvarů, pro ty je ale lepší sáhnout po letních dlouhých šatech pro plnoštíhlé , které skryjí problematické partie, ale zajistí, že budete stále působit žensky. A vzhledem k tomu, jak svítí slunce a po celý den panují vysoké teploty, asi víte, co právě teď chceme doporučit. Ano, je to pokrývka hlavy. Možná vám nevyhovují a nosit je nechcete, ale pokud najdete pro sebe tu pravou, objevíte jejich kouzlo a mnoha nově nakoupených kousků se v šatníku jen tak nezbavíte.

Šaty na šňůře

Otevřené boty by v létě měly mít přednost před těmi s uzavřenou špičkou, a to také ze zdravotního hlediska. Někdy se těm uzavřeným ani přes všechny snahy ale bohužel vyhnout nelze. Naprosto nevhodné jsou ale na ulici žabky, ty si nechte tak akorát k bazénu. A nakonec, co by bylo léto bez módních doplňků? Taková kabelka, do které se vám vleze nejen několik málo věcí, ale také láhev s nápojem k dodržování pitného režimu by měla být samozřejmostí. Igelitovou tašku s sebou ale zase nosit nemusíte. Tak si začněte užívat letní nakupováním již teď a ať máte při výběru nových kousků šťastnou ruku!