Nákupy

Odpočívání u bazénu

K tomu ovšem patří také to, vlézt si někdy do vody. Ne se jen válet na dece a pochrupkávat. Což většinou dělávám já, protože vodu nějak nemusím. Ale normální člověk má jistě vodu rád, jinak by si nepořídil na zahradu bazén. Někdo tam pak setrvává věčně, druhý se jen smočí a jde zase ven a ten třetí tam je třeba jen na lehátku. Každý má vodu rád tak nějak jinak. Ale rád ji má.

Proto jistě každý majitel bazénu ví, že je třeba kolem vody občas pobíhat a dělat něco, aby voda zůstala vodou a nestala se z ní něco jako podivná břečka, do které by vlezl jen silně otrlý jedinec či prasátko.

K čisté vodě nám pomáhá také bazénová chemie, tedy mimo jiné mechanické věcičky. Mám na mylsi například sběrač nečistot na hůlce, skimmer či samotné čerpadlo.

bazén

Bazénová chemie je vlastně takové umění samo o sobě. Nesmí se rozhodně podcenit. Nesmí se dát do vody chemie málo, ale také ne hodně. Obojí by nemuselo prospět našemu tělu. Ne, že by to někoho sežralo a zůstaly jen kosti. To rozhodně ne, něco takového se neprodává. Vše je zabezpečeno tak, že ani při předávkování nehrozí nebezpečí života. Ovšem bude-li toho málo, navštíví vaše domácí koupaliště organizmy, kteréve vodě rozhodně nechcete a na které lidé s citlivou pokožkou mohou reagovat velmi špatně.

Mezi údržbu vody chemií patří také měření pH, což je vlastně testování vody na její kyselost či zásaditost. Voda nesmí být ani to ani ono, ale měla by být někde uprostřed.

menší bazén

Dalším pomocníkem mohou být třeba tablety, ať už třeba chlorové či jiné. Některé mají více úkolů, takže jsou tedy více účelové. Jaké potřebujete právě vy, je dobré si dopředu zjistit. Ostatně, co vám brání v tom kliknout si přímo zde na odkaz, který je výše a ihned objednávat. Pokud nevíte co, je tam i telefon a fundovaní zaměstnanci vám jistě velmi rádi pomohou v orientaci. Tak objednávejte co potřebujete.