Hry

Hry pro nejmenší

Jednou z prvních deskových her, která udělá radost všem malým dětem se jmenuje Ahoj nočník. Jak už sám název napovídá, tato deskovka učí zábavnou formou zvládat děti tento základní hygienický návyk. Pomocí dvou ústředních figurek je rozvíjena nejen komunikace, ale i schopnost hráčů spolupráce. Říkej a předváděj je hra určena jak batolatům, tak jejich rodičům. V krabici je připraveno 12 veršovánek a kartiček s gesty, kterými lze rozvíjet nejen intenzivní společnou komunikaci, ale pomáhá naučit dítě vnímat všemi smysly včetně hrubé a jemné motoriky. Pro tříleté děti je určena společenská hra Berušky. Kterou si mohou zahrát jak s kamarády tak s rodiči. Dokonalá grafika umožňuje všem zúčastněným se proměnit v roztomilou berušku. Která se potřebuje dostat po rostlině vzhůru. Vyhrává ten, komu se podaří zvládnout úkol v co nejkratším čase.

Hry s malými dětmi

Cestujeme do pohádek je oblíbená hra dětí v předškolním věku. Pomocí hrací sady, která obsahuje známé večerníčkovské postavičky, jako je hajný Robátko, Bob a Bobek či Maxipes Fík, jsou děti zavedeny do pohádkového dobrodružství. Čtyři různé hrací varianty zabaví celou rodinu. Stejně tak retro desková hra Z pohádky do pohádky.

Člověče, nezlob se

Původní ilustrace na herním plánu vedou hráče jak ke zlatému pokladu, tak vysvobození zakleté princezny. Ve hře Drzé opice si děti procvičí jak postřeh, tak pohotovost. Zábavnou formou v ní drzé opice je možné plácnout přes jejich tlapky. Přece si z hráčů nebudou dělat legraci. Loupežníci třeste se je deskovka, kterou si zahraje s chutí celá rodina. Královská stezka, na kterou se vrátili loupežníci, přináší mnoho variant, jak je pochytat. Což vyžaduje především logiku s jednoduchými počty. Souborem 100 her rovněž nemůžete udělat chybu. Po rozbalení vykoukne opravdu sto herních disciplín, které budou potomky provádět celým dětstvím. Od klasické hry Člověče nezlob se, přes Mlýn, Dámu a spoustou obměn her v kostky. Pestrá zábava se všemi kamarády.