Firmy

O organizaci zabývající se distribucí léčiv, která splňuje všechny podmínky stanovené zákonem!

Bezpečná distribuce léčiv může zajistit jen firma, která splňuje předpisy takzvané – Národní autority – což je u nás Státní ústav pro kontrolu léčiv. Nyní jde cca o 20 000 léků. Tato firma musí fungovat tak, aby se léky dostaly nejpozději do 24 h pacientovi do ruky, v případě problémů, aby se daly opět poslat zpět výrobci. V našem zdravotnictví je potřeba lékárny a nemocnice zásobovat až 3x denně. Objednávky jsou přijímány jak telefonicky, tak i emailem. Každá objednávka je podrobena kontrole. léky jsou podle kódu posílané po přepravním pásu do plastových přepravek určené přímo danému objednavateli.

lékárna

Léky, které nejsou tak běžné, jsou vyskladňovány ručně a každý lék zvlášť pomocí čárových kódů, které se zapíší do počítače. Výstupní kontrola se dělá namátkově, zejména u zákazníků, kde někde došlo k chybě v objednávce. Vozy mají přesný denní rozpis tras, musí umět přepravovat i léky trvale chlazené dle předepsaného teplotního režimu. A pak už se dostávají do lékáren, nemocnic atd. Léky si můžete vyzvednout v lékárně, v dnešní době ale existují i internetové lékárny. Na to je potřeba si vyhledat web Státního ústavu pro kontrolu léčiv- www.sukl.cz. pak stačí kliknout na lékárny s povoleným internetovým prodejem a zde máte nabídku ze které si můžete jakékoli léky objednat!

léky

O organizaci Techno Life s.r.o
Jsme mladá farmaceutická organizace, která se zabývá dovozem, distribucí a propagací léčiv a zdravotnických potřeb nejen po celé Evropě, ale také v ostatních zemích.
Naše společnost má kvalitní produkty, je kontrolována, aby nedošlo k padělání léků. Naše sklady jsou udržované v neustálé čistotě! Tato firma splnila všechny podmínky stanovené zákonem a byla zapsána do seznamu kvalifikovaných dodavatelů, a to je přesně to, o čem jsem psala na začátku a co je velmi důležité! Že je to velice kvalitní organizace, která je kontrolovaná a zákonem povolená!