Firmy

Pronájem dodávek

Každé stěhování vyžaduje hlavně pevné nervy a vytrvalost. Stěhování je velice náročné, a to jak časově, tak fyzicky. Pokud se hodlá přestěhovat a řešíte všechny věci, které ke stěhování budete potřebovat, tak nezapomeňte na velký automobil. Ten je při stěhování velice důležitý a ušetří Vám mnoho času a úsilí. Jestliže žádný velký vůz nemáte, tak se obraťte na půjčovnu dodávek Praha Rentcarservice.

půjčovna dodávek

Tato firma, která pronajímá dodávky a jiné velké vozy se specializuje na požadavky zákazníka. Díky tomu také uzpůsobila své služby a vždy se snaží zákazníkovi vyhovět. Jejich velkou výhodou je slušný výběr vozů, a to nejrůznějších značek. Specializují se na značky Peugeot, ford a také Citroën. Jejich vozy drží v čistotě a každý z nich podlého pravidelnému servisu. Díky tomu nedojde při pronájmu k poruše a můžete vůz neustále využívat. Pokud si na samotnou jízdu netroufáte, nebo nemáte při stěhování dostatek času, tak lze domluvit i řidiče, který odjezdí jízdy za Vás. Samozřejmostí je že každý z pronajímaných vozů má zákonné a havarijní pojištění. Nemusíte se tak bát, pokud by se Vám nedej bože něco stalo.

půjčovna dodávek

Mezi jejich atraktivní služby patří zapůjčení rudlu, který je dobrý na stěhování těžkých břemen, či zapůjčení navigace. Všechny jejich vozy je možné řídit s řidičským oprávnění B a dodávky je možné zapůjčit i mimo otevírací dobu. Je však potřeba se dopředu domluvit. Některé jejich vozy jsou vybaveny tažným zařízením a pokud máte vozík, tak si ho můžete zapřáhnout. Mezi další služby patří přistavení vozu po domluvě zdarma, a to i s odvozem. Samozřejmostí je pak dálniční známka pro Českou a Slovensko republiku.

Máte-li tedy v blízké době nějaké stěhování, nebo potřebujete převést těžkou elektroniku, tak neváhejte a obraťte se na tento pronájem. Vše proběhne v klidu a s perfektní domluvou.