Dům a zahrada

Profesionální design

Mám ráda, když je můj interiér v domů opravdu krásný. Vždycky jsem chtěla studovat návrhářství anebo interiérový design. Jenomže mi to bohužel nevyšlo. Otěhotněla jsem velmi brzo. A bylo to sice neplánované, ale dítě jsem si samozřejmě nechala, protože jsem si nedokázala představit, že bych šla na potrat. Takže jsem raději obětovala své studium a vzdělání před dítětem. Dítě pro mě bylo důležitější. Je tomu už deset let a jsem opravdu ráda a vůbec ničeho nelituj. Dokonce jsem se taky při mateřské udělala školu, která se zabývá bytovým designem a interiérem. Návrhy bytových interiérů se mi líbí, protože to má opravdu neomezené https://www.emimino.cz/diskuse/prokazani-tehotenstvi-dle-hcg-v-krvi-kdy-107161/strankovani/8/ možnosti. Líbí se mi, že si můžu návrhy bytových interiérů navrhnout tak, jak se mi líbí. A nejlepší na tom je, že pokud si některý klient objedná mé služby o návrzích bytových interiérů a dá mi potom volnou ruku.

I kuchyň má design a vkus.

Tohle mám nejradši. To se vždycky cítím jako královna na zámku. Pěkně v klidu si prohlédnu celý byt klienta a potom ihned v duchu vidím, jak bych tento interiér zařídila. Samozřejmě, že dám taky různé návrhy bytových interiérů mému klientovi, aby se zorientoval, jaké mám plány s jeho bytem. A potom už jenom čekám, jestli mi to klient souhlasí.

Modrá barva uklidňuje.

Samozřejmě, se někdy může stát, že s tím klient souhlasit nebude, což respektuji. Ovšem ale záleží také na tom, jaký má klient na svůj interiér rozpočet. Není totiž nic zadarmo a já si své služby nechávám dobře zaplatit. Dnešní doba tomu jinak ani nepřeje. Ne, že bych měla své služby drahé schválně, to vůbec ne. Jen se prostě musím uživit. A mám opravdu velké štěstí, že moje práce je zároveň taky můj koníček, takže pracuji opravdu s chutí a s láskou. Protože návrhy bytových interiérů jsou pro mě relax a zábava. A třeba syn bude po mě. Protože já mám návrhy bytových interiérů v krvi! Děda byl taky návrhář!