Dům a zahrada

Proměna, která stojí za to!

Chtěli byste proměnit svůj domov hezky od základu? Už dlouho žijete ve starším interiéru i vybavení a už by si to zasloužilo pořádnou změnu? Moderní bydlení je velmi příjemné, můžete do prostoru zařadit mnoho vychytávek, nechat si vytvořit více prosvětlené prostory nebo celkově upravit koncept bytu. Častým přáním klientů jsou snížené stropy, tedy podhledy, do kterých se zabuduje bodové osvětlení, které je možné rozsvěcet i po jednotlivých sekcích.

Zbrusu nová koupelna

Případně lze udělat osvětlení v prostoru za televizí, které bude tlumené, aby nerušilo při sledování https://www.ups.com/cz/cs/services/individual-shipper/tracking-my-packages.page filmů či hraní her. Mnoho novinek lze zavést i v kuchyni, která se může snadno přizpůsobit vašim potřebám – máte raději pracovní plochu do písmene L, nebo do U, případně toužíte po barovém stolu či pultu? Vše může být hotovo během krátkého období a vy si budete užívat nových možností a usnadněné práce. O vše se postará bytový design praha Evalofa! Zpracujeme návrh a potřebnou studii, kterou lze udělat i bez realizace.

Moderní obývací pokoj

Pokud si ovšem u nás vyberete možnost realizace, určitě budete mít po starostech, protože my zařídíme zkrátka všechno – od vyklízení a příprav, přes shánění řemeslníků, vytvoření časového plánu a návaznosti, až po finální úklid. Svěřte se do rukou zkušených odborníků, kteří za sebou mají řadu úspěšných realizací.

Dokážeme přestavět koupelnu, kuchyni, obývací pokoj, dětský pokojíček i pracovnu. Bude záležet jen a jen na vás, co si přejete a co od přestavby očekáváte. Vše s vámi budeme samozřejmě konzultovat, abyste byli s výsledkem maximálně spokojeni.

Pokud máte domov moderní a podle vlastních představ, můžeme vám nabídnout své služby například pro firemní prostory, chatu či chalupu nebo se postarat o terasu či exteriér domu, vše zvládneme a vy budete spokojenější a šťastnější, protože v příjemném prostředí se lépe pracuje i relaxuje.