Peníze

Financování s lepšími podmínkami, než je spotřebitelský úvěr? Řešením může být americká hypotéka.

Samozřejmě že každý z nás se snaží zvládnout nelehkou finanční situaci, v které se může ocitnout každý z nás, s vlastní pomocí. Raději, než po úvěru sáhnete do vlastních rezerv nebo třeba požádáte o pomoc rodinu. Možná to pro vás bude nepříjemné, žádat své blízké o pomoc, ale při půjčení peněz od rodiny vám nehrozí nesmyslně vysoké úroky a rodina spíše počká o několik týdnů déle na vaši splátku než banka. V téhle době ale nemá nikdo peněz příliš nazbyt, takže možná budete přece jen muset přikročit k půjčce.

rodina

Nabízí se samozřejmě možnost vzít si klasický spotřebitelský úvěr. Každá banka či nebankovní společnost nabízí pro své úvěry jiné podmínky. Často je také stanovují individuálně, případ od případu pro každého klienta, a to včetně úroků či povolené době splácení. V posledních letech ale úroky i úvěry poněkud vyrostli nahoru, což je pro klienty značně nevýhodné.

Další možností pro vás může být americká hypotéka. I když název napovídá, že se jedná o obdobu klasické hypotéky, není tomu tak. Americká hypotéka, nebo také jinak neúčelová hypotéka, je úvěr, který můžete použít na co chcete. Nemusíte tedy z něj nakupovat nemovitost či podobně, jako je tomu u hypotéky. Z americké hypotéky si můžete zaplatit třeba rekonstrukci, vybavení domu, ale i třeba nové auto. Banka v drtivé většině případů nepožaduje vědět, na co si půjčku berete.

peníze

Úroky u americké hypotéky jsou povětšinou pro klienty výhodnější a nižší než u spotřebitelského úvěru. Obvyklá je i delší http://www.parkgolf.cz/produkty/hraj-golf-zmen-zivot/ doba možného splácení v řádu mnoha let, podobně jako u hypotéky. Proto je americká hypotéka u klientů velmi oblíbená. Pokud máte obavu, že vám z nějakého důvodu banka neschválí žádost o financování, je pro vás možností americká nebankovní hypotéka. Vše, co k americké hypotéce potřebujete, je mít nějakou nemovitost, kterou budete moci za půjčku ručit.