Nákupy

U moře

Pokud už někdo z vás byl u moře (ať už kdekoliv) – Chorvatsko, Egypt, Bulharsko a tak dále, určitě víte, jak je moře krásné. I já jsem byla u moře třikrát za svůj život. Nevím ale, co mě na moři okouzlilo více – jestli jeho atmosféra, nebo malování do písku a vlny, které při každé nové příchozí vlně smažou to, co jste do písku napsali a nebo šum moře. Je to prostě nádhera být u moře a každý to jistě ví, o tom není vůbec žádný pochyb.
Zarezervovat si ubytování někde poblíž u moře na nějaký čas a pak už jenom vyjít k moři, kdykoliv vy chcete – nádherná představa.

m

Když svítí sluníčko, můžete se u moře nádherně opalovat. Někdo má sluníčko raději, jiný méně. Ale je potřeba si před tím, než pojede k moři pořídit do zásoby opalovací krém a DERING Stínítko https://www.promodarky.cz/produkty/dering-stinitko/, které napomůže tomu, abyste nedostali úžeh, nebo úpal ze sluníčka. Můžete si vybrat z mnoha barev – dostupná je červená. bílá, zelená, modrá a tmavě modrá.
Takže pokud je vaše oblíbená barva například zelená (jako ta moje), budete spokojení, protože stínítko v zelené barvě vypadá nejen pozitivně, ale i krásně. Prostě pozitivní barva, kterou nikdo na široko daleko rozhodně nepřehlédne. Stínítka jsou v dnešní době opravdu potřeba, proti úžehu, nebo úpalu, jak už jsem zmiňovala a také proti bolestem hlavy. Bolesti hlavy ze sluníčka jsou opravdu nepříjemné a proto je potřeba se jim opravdu vyhýbat.

m

A co dalšího můžete dělat u moře kromě opalování?
Kromě opalování si u moře můžete zahrát různé míčové hry, pokud vás baví a máte je rádi, nebo rovnou hupsnout do moře, jako to dělám já z radosti, když moře vidím (mimochodem, jednou jsem se dokonce koupala v půl dvanácté večer u moře, což je asi nejšílenější zážitek u moře, který mám). Vidíte tedy, že moře nabízí široké a rozmanité možnosti – tak proč jich nevyužít, když máte příležitost?